WC chemie Thetford Aqua Kem Green - 1,5 l

Kód produktu: 301/209 Kód výrobce: 8710315990225 Výrobce: Thetford
319 Kč
264 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
ks

WC chemie Thetford Aqua Kem Green podporuje rozklad odpadu na záchodě ve sběrné nádrži biologickým způsobem.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

WC chemie Thetford Aqua Kem Green podporuje rozklad odpadu na záchodě ve sběrné nádrži biologickým způsobem. De-facto se jedná o šetrnější alternativu k oblíbené silné modré chemii Aqua Kem Blue.

Prostředek Thetford Aqua Kem Green je aktivní v průměru 3-4 dny, a to i při aktivním používání WC. Kromě toho zůstane kapalný až do -20 ºC. Pokud chemie zamrzne, neztratí svůj účinek.  

Dávkování:

nalijte 150 ml WC chemie Aqua Kem Green na 20 litrů objemu odpadní nádrže, následně přidejte 2-3 litry vody. Přibližně po 4 dnech používání odpadní kazetu vylijte (vhodné i do septiku) a znovu nadávkujte. 

Video

Dotazy z poradny

Dotaz

19.04.2020
Dobrý den, rádi bychom objednali chemický záchod babičce na chatu. Chtěla bych se zeptat, jestli se může ta chemie vylívat třeba na kompost. Jestli je to ekologické. Děkuji , Bára Valíčková
Barbora Valíčková

Vážený zákazníku,

Bohužel, žádná z našich chemii není čistě ekologická, proto také u žádné nedoporučujeme vylívat obsah odpadní nádrže volně do přírody.

V případě dalších dotazů, nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

chemie

25.03.2020
Dobrý den, lze odpad z chemického WC občas vylévat na kompost? Jednalo by se jen o odpad z močení, ale nevím, co chemie obsahuje, zda lze přidat do kompostu. Děkuji za odpověď.

Vážený zákazníku,
rozkladovou chemii určitě nedoporučujeme vylévat na kompost. Zelená chemie je méně agresivní například vůči bakteriím v domácích čističkách, do kompostu se rozhodně nehodí.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

chemie do wc

24.06.2019
Dobrý den,prosím o radu.Mám na zahradě chemické wc,používám WC chemie Thetford Aqua Kem Green, v poměru 75ml na 10 l nádrž,ale bez účinku.Vůbec se nerozkládá,měním po čtyřech dnech.Je lepší používat modrou nebo jiný,silnější výrobek?
Vlastimila Attasková

Vážený zákazníku,

zelená chemie je ekologičtější tedy slabší, ale určitě byste měla vidět nějaký výsledek. Doporučené ředění je jedna dávka chemie (1dcl cca) a k tomu 2l vody, tím se vytvoří aktivní roztok. Je možné, že pokud jste nepřidávala potřebný díl vody, tak množství chemie nebylo dostatečné, aby začal rozklad. 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Zeptejte se odborníka