CEE zástrčka - klasická zásuvka, délka 1,5 m

Kód produktu: 321/048 Kód výrobce: 4041431057887
418 Kč
345 Kč bez DPH
5-10 dní
ks

Detailní popis

Kabel se zakončeními CEE zástrčka - klasická zásuvka.

  • délka 1,5 m
  • gumový kabel 3 x 2,5 m²
  • pro napětí 230 V
  • stupeń krytí IP44
  • proud 16 A
  • váha 500 g

Dotazy z poradny

CEE zástrčka - klasická zásuvka, délka 1,5 m

18.06.2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tato zásuvka půjde připojit na prodlužovací kabel, který má "2 kolíky a dírku". Děkuji
Kateřina Valentová

Vážený zákazníku,

připojit půjde, pouze nebude zapojený ochranný kolík (tedy ta dírka), protože protikus na tomto produktu má ochranný kolík řešený pomocí plíšku po stranách. 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Fáze

26.05.2019
Dobrý den,chci se zeptat,jak na zásuvce pro českou zástrčku poznám fázi.jelikož chybí zemnící kolík,jde zásuvka zastrčit oběma směry.děkuji
Martin

Vážený zákazníku,

u této zásuvky je umístění fáze víceménně jedno, vždy však musí být chráněno prodouvým chráničem. Důležité je správné pořadí ukostření, tedy silný kolík na CEE (žlutozelený drát) a u zástrčky zemnící plíšek. Karavany dost často bývají zapojené různě už z výroby, jednou je fáze vlevo, jednou vpravo. 

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

CEE zástrčka - klasická zásuvka, délka 1,5 m

19.06.2017
Dobrý den, chtěl bych si ověřit, zdali tento produkt je to, co pořebuji. Chtěl bych se připojit v kempu (Chorvatsko, Německo) na elektřinu, na jehož konci by byla česká venkovní prodlužovačka s možností připojit např. nabíječku na mobil, notebook, atd. Splňuje to mé požadavky? Děkuji..
Robert Štěpánek

Vážený zákazníku,

ano, na jedno konci je trojkolík samec, který píchnete do antoníčka v kempu, na druhém konci česká "zástrčka" samice pro zapojení klasického spotřebiče/prodlužovačky.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Zeptejte se odborníka