Easy Camp Huntsville

Akce Výprodej
Kód produktu: h-072/005 Výrobce: Easy Camp
na dotaz
Dočasně nedostupné
Ks

Detailní popis

Modelová řada stanů Huntsville nabízí prostor pro 4 osoby ve verzi 400 nebo pro 5 osob ve verzi 500. Tunelovitá konstrukce se zajímavou barevnou kombinací a předohnuté tyče poskytují dostatek prostoru, který může být dále rozdělen rozdělovací stěnou. Prostorný obytný prostor s velkými okny v zadní části zajišťují perfektní cirkulaci vzduchu. Celoplošná podlaha oválného tvaru může být příležitostně snadno oddělena, např. při čištění.

Parametry:

  • vodní sloupec 3000mm
  • vnější stěna 100% polyester 190T, PU potažení
  • vnitřní stan 100% polyester, prodyšný
  • podlaha 100% polyethylen

Dotazy z poradny

stan Easy camp Huntsville 500

01.04.2016
Dobrý den,zajímalo by mě,jak se píše,že dvěře mají i moskytiéru,tak zda je mají oba vchody nebo jen jeden.Nikde na obrázku jsem to neviděla.Také budu ráda,když by jste znali odpověď na to,jaký je rozdíl mezi tímto stanem a stanem Easy Camp Wilmington 500.Sice není ve vaší nabídce,ale je od stejné firmy a popisy těchto dvou stanů vzhled jsou naprosto totožné.Předem velice děkuji za odpovědi.Hezký den Martínková
Martínková

Vážený zákazníku,

K popisu jsme přiřadili ještě video, které Vám dá přesnější představu o výbavě stanu. Ke stanům, které nemáme v nabídce Vám bohužel nemohu podat kompetentní inforamce.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Zeptejte se odborníka