Fiamma Caravanstore ZIP XL předstan

Kód produktu: 071/680 Kód výrobce: 8004815368937 Výrobce: Fiamma

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Fabric Colour
Délka
28 750 Kč
23 760 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Ks

Caravanstore ZIP XL je ideální sada pro konstrukci předstanu, která má vše, co byste si mohli přát.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Tento předstan je ideálním a kompletním balíčkem pro vás. Jeho markýza je uložena v ochranném krytu. Díky novému systému ZIP od firmy Fiamma se boční stěny připojují k markýze 2 robustními zipy. Složení předstanu je rychlé a jednoduché. Sluneční zástěna sun-view může být připevněna pomocí dvojitého kedrového profilu.

vlastnosti:

 • systém Flexyblock pro lepší napnutí přístřešku pomocí rafteru
 • zesílené vnitřní kluzné kolíky a větší navíjecí válec pro pohodlnější otevírání markýzy
 • podpěrné tyče a zpevněné boční stěny
 • delší boční stěny až k zemi s většími okny

Markýza Caravanstore ZIP je založena na markýze Fiamma Caravanstore. Její plachta má navíc zazipovací systém ZIP pro rychlé a snadne upevnění stěn.

3 čirá okna mohou být otevřena a jsou vybavena moskytiérou. Každé okno je vybaveno suchým zipem pro kompletní uzavření.

Tyče: Rapid Set CS, Caravanstore, podpůrná noha (od 3,60 m) a rafter. Tyče Caravanstore standard jsou přiloženy k markýzám o délce 4,40 m. Navíc, tento produkt obsahuje horizontální podpůrnou sadu Magic Privy, která zaručuje zvýšenou stabilitu stříšky.

Barvy a materiály: přístřešek je vyroben z bílého a šedého vinylu. Markýza je uložena v polárně bíle přepravní tašce, plátno je buď Royal Grey-šedá nebo Royal Blue-modrá.

Přední stěna: předstan má zaměnitelnou přední stranu, což znamená, že vchod může být připevněn na levé nebo pravé straně.

 

Obsah balení

 • markýza (typu Caravanstore)
 • vyrolovatelná přední stěn s oknem, moskytiérou a vyrolovatelným vchodem
 • vyrolovatelné boční stěny s okny a moskytiérami
 • záclony pro všechna okna
 • připevňovací systém Rapid Set CS (2+2 hliníkové tyče)
 • kolíky pro pevné upevnění
 • přepravní taška Mega Bag o rozměrech 140 x 27 x 40 cm

Specifikační body

 • výška od země: 240 – 260 cm
 • šířka: 250 cm

Dotazy z poradny

CaravanStore ZIP x markýza CaravanStore XL + Privacy Room CS light XL

01.08.2019
Dobrý den, rozhoduji se mezi kompletním Fiamma Caravanstore ZIP XL předstan versus Markýza Fiamma Caravanstore XL + Fiamma Privacy Room CS light XL k markýze Fiamma Caravanstore XL s výsuvem 250cm. Nyní vlastníme starší verzi Caravanstore 280x225 a standartní těžký předstan. V kempu se pak rozhodujeme co postavit, takže vozíme oboje. Rádi by jsme to nahradili novou markýzou velikost 310XL a v případě špatného počasí přidělali boční a přední stranu. Mohu poprosit co by jste doporučovali? Jsou v nich nějaké velké rozdíly ve funkčnosti? Vyplatí se přidat 5400Kč a mít ZIP verzi o proti standartní markýze s Privacy Room? Moc děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne Miroslav Hanus
Miroslav Hanus

Vážený zákazníku,

hlavní rozdíl mezi markýzou + stanem a variantou ZIP je ten, že varianta ZIP má předem připravenou markýzu se zipy po stranách, která ulehčuje připínaní boků. Docílete tak uceleného spojení. Ve variantě stan + markýza se bočníce stanu natahují na tyč, kterou pak musíte rozepřít mezi tělo a čelo markýzy. Markýza ve variantě ZIP je tedy unikátní a samostatně jí nelze dodat (což může být ale i  problém, pokud by se Vám buď stan nebo markýza nějakým způsobem poničily), na druhou stranu je to řešení přímo připravené pro snadné nasazování markýzy. Obě varianty mají svoje pro a proti, ani jedna z variant není krokem vedle. 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu