Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Karavany - prodej a servis

Vyberte si svůj vysněný karavan ještě dnes!

Sníte o tom, že si pořídíte vlastní karavan a procestujete s ním celou Evropu? U nás se Vaše sny konečně stanou skutečností!

Prohlédněte si aktuální nabídku obytných přívěsů u našich kolegů z oddělení prodeje karavanů. Naše společnost BURIMEX s.r.o. je totiž nejen provozovatelem největšího e-shopu s doplňky pro karavany v České republice SvětKaravanů.cz, ale také předním prodejcem karavanů. Na prodejní ploše o velikosti 15 000 m² si u nás můžete vybrat z bohaté nabídky nových i starších karavanů skladem, které jsou připraveny ihned k odběru. Kromě toho zajišťujeme také jejich kompletní servis.

Co nabízí společnost BURIMEX?

Společnost BURIMEX, s.r.o Byla založena koncem roku 2009 s cílem zvýšit úroveň služeb v oblasti bazarového prodeje obytných přívěsů. V rámci bazarového prodeje nabízíme pouze kvalitní karavany s perfektním vybavením a skvělým výrobním provedením. Kromě bazaru máme také prodejnu veškerého příslušenství a doplňků k obytným přívěsům.

  • Nabízíme nové i bazarové karavany na prodejní ploše o velikosti 15 000 m².
  • Jsme oficiálním zastoupením značek HOBBY, SPRITE, SWIFT a FORSTER v ČR.
  • Přistupujeme k našim zákazníkům individuálně a maximálně vstřícně.
  • Prodáváme bazarové karavany za příznivé ceny, ve výborném technickém stavu a s půlroční zárukou (záruka se nevztahuje na tzv. komisní prodej).
  • Poskytujeme náhradní díly na karavany HOBBY, SPRITE, SWIFT a obytná auta FORSTER.
  • Zajišťujeme kompletní servis karavanů včetně oprav, revizí, montáže doplňků a dalších.
  • Ochotně Vám poradíme s výběrem doplňků do karavanu.
  • Máme tisíce spokojených zákazníků v ČR i dalších zemích.

Kde nás najdete?

Karavany BURIMEX sídlí v Bavoryni, ve stejném areálu jako e-shop SvětKaravanů.cz. Máte-li zájem o koupi karavanu nebo servis, napište nám e-mail na info@burimex.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 311 280 300.

Pro více informací o nás prosím navštivte naše stránky www.karavany.burimex.cz

Těšíme se na Vás!