Úvod Katalogy

Katalogy doplňků a náhradních dílů pro karavany

Původní katalogy našich dodavatelů v elektronické formě.

Tištěné katalogy Frankana jsou volně k odběru na naší prodejně.

Vyplňte alternativní text Katalog kempingového a karavanového příslušenství Frankana 2019 s větší částí námi nabízeného sortimentu. Katalog je v němčině, ceny jsou v eurech, ale při zadání kódu produktu na náš eshop se vám zobrazí český popis a naše cena. Po kliknutí na obrázek se Vám katalog otevře v prohlížeči.

Vyplňte alternativní text Katalog Frankana 2018 s anglickými texty. Po kliknutí na obrázek se Vám katalog otevře v prohlížeči.

Vyplňte alternativní text Katalog náhradních dílů Frankana/Freiko. V tomto katalogu naleznete náhradní díly na markýzy, nosiče kol, střešní a boční okna. Dále veškeré díly na záchody Thetford. Nechybějí díly na plynové spotřebiče - od bojlerů, přes topení až k lednicím,vařičům a grilům. Při zadání kódů produktu na náš eshop se Vám zobrazí produkt s českou cenou a skladovou dostupností. Po kliknutí na obrázek se Vám katalog otevře v prohlížeči.

Vyplňte alternativní text Katalog Grove, anglický dodavatel kempingového a karavanového příslušenství. Katalog je v angličtině, bez cen. Po kliknutí na obrázek se Vám katalog otevře v prohlížeči.

Kontaktujte nás

BURIMEX s.r.o.
U nájezdu na D5
267 51 Bavoryně

+420 311 280 311
E-mail: info@svetkaravanu.cz

Po - Pá  8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 13:00

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.