Klimatizace do karavanu Kronings

Klimatiazce do karavanu je vhodná zejména pro cestování do států jižní Evropy kdy teplota v létě dosahuje i 40 stupňů Celsia, v karavanu pak teplota šplhá k 50 stupňům Celsia. Pobyt v karavanu při těchto teplotách je téměř nemožný a klimatizace se v tomto případě stává doslova nutností

Klimatizace karavanů se dělí podle způsobu umístění klimatizační jednotky a to buď na střechu (modely Kronings Nordic, Dometic FreshJet, FreshLight a Truma Aventa) nebo dovnitř karavanu např. pod sedadlo (modely Truma Saphir). Dále může klimatizace obsahovat topné těleso, díky němůž nejen chladí, ale i topí. Je důležité taktéž vědět rozměr karavanu pro správný výběr výkonu klamtizace, tak aby klimatizace zvládla daný prostor dostatečně ochladit.

Většina klimatizací je určená pro provoz na 220 V, s příslušnými sadami se dají používat i na 12 V, kde je ovšem potřeba počítat s výkonostními ztrátami. Kvalitní klimatizace nejenom ochlazují vzduch, ale snižují i jeho vlhkost a zvyšují tím rozsak příjemného ovzduší v karavanu nebo obytném automobilu.

S výběrem klimatizace i se samotnou montáží například osvědčené klimatizace Kronings Nordic vám rádi pomohou v našem servisu Burimex s.r.o.


1 položka

Kronings NORDIC

  • od 39 790 Kč

Dostupnost Polovina března 2019Kontaktujte nás

BURIMEX s.r.o.
U nájezdu na D5
267 51 Bavoryně

+420 311 280 311
E-mail: info@svetkaravanu.cz

Po - Pá  8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 13:00

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.