Fotografie krycí plachty HTD na obytné přívěsy přímo od zákazníků

Prohlédněte si fotografie a názory zákazníků, kteří si svou novou krycí plachtu na karavan již zakoupili. Tuto plachtu si již zakoupilo několik set spokojených zákazníků. V případě jakchkoliv dotazů nás kontaktujte. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Posílám fotografie karavanu připraveného k zimnímu spánku
Jsem spokojený , super materiál , krásně sedí na můj model karavanu. Pavel B.
Plachtu jsem navlékl na karavan sám , z jara jsem ji i sám sundal a sbalil, dobře se s ní manipuluje. Karavan chrání naprosto spolehlivě. Mám ji druhou zimu, zatím ji nemám co vytknout. Augustín S.
Plachta je krásná pěkně padla na karavan . Žádný problém při nandavání na karavan . Jen od nás z kempu jsme 3 kdo koupil plachtu od vás . Děkuji s pozdravem Václava K.

Posílám foto mého karavanu s plachtou HTD. Přestože na plachtě stojí louže pod plachtou je karavan opravdu suchý - průběžně jsem to kontroloval celou zimu, protože jsem tomu taky nechtěl věřit.
Jedinou výtku mám k tomu, že než jsem plachtu objednával, konzultoval jsem její velikost s Vaší pracovníkem (chtěl jsem objednat menší), ale jeho hláška:"pane to si kupte tu větší, té větší velikosti si ani nevšimnete...." mi bohužel v uších zní pokaždé když vidím ten zaplachtovaný karavan s tím metrovým přesahem. Karel Č. 

Maximální spokojenost ;-) Mirka H.
jsem velice spokojen s krycí plachtou HTD perfektně sedí na přívěsu a po umytí po sezoně jsem ho na jaře našel hezký čistý a co je moc důležité , lak a okna nepoškrábané.Plachtu všem karavanystům , kteří parkují přes zimu venku vřele doporučuji.Spozdravem Jiří  

Použití bylo velmi snadné, ve třech lidech bylo za 15 minut hotovo. Ve dvou lidech by to asi bylo velmi obtížné a v jednom by to člověk určitě nezvládl. 

Provedení vypadá velmi kvalitně. Jindřich B

rozměry sedí dobře (radši větší rozměr, nechá se).

Plachtu jsem použil jednu zimu a jsem naprosto spokojený, jak na sníh, námrazu, tak i déšť.

Karavan jsem průběžně kontroloval a nikde žádné zapocená místa pod plachtou.

Jednoduchá instalace a dobré zajištění proti větru.

Mám anglický karavan.

Můžu jen doporučit. Luboš T.

S plachtou jsme velice spokojeni. Máme jí už druhou sezonu a přiznám se, že první sezonu, když počasí dovolilo, tak jsem pod plachtu a do karavanu koukal, jestli to někde třeba neplesnivý, ale karan byl krásně suchý. Po odzimování na jaře jsem plachtu sundal a karavan byl ve stavu, jak jsem ho na podzim přikryl. Kdo nemá možnost parkování pod střechou, ideální volba - doporučuji.

Ještě poznamenám, že plachtu si přes karavan dávám sám a bez problémů. Ondřej K.

Opravdu super plachta k ochraně karavanu. Plachtu jsem použil už loni a dnes jsem ji použil opět ,nedovedu si představit nechat karavan přes zimu bez této plachty. žádná plíseň ani špína. Jiří B.
Na karavan sedí perfektně. Karel K.