Úvod Krycí plachta na karavan HTD - zákaznické fotografie

Fotografie krycí plachty HTD na obytné přívěsy přímo od zákazníků

Prohlédněte si fotografie a názory zákazníků, kteří si svou novou krycí plachtu na karavan již zakoupili. Tuto plachtu si již zakoupilo několik set spokojených zákazníků. V případě jakchkoliv dotazů nás kontaktujte. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Posílám fotografie karavanu připraveného k zimnímu spánku
Jsem spokojený , super materiál , krásně sedí na můj model karavanu. Pavel B.
Plachtu jsem navlékl na karavan sám , z jara jsem ji i sám sundal a sbalil, dobře se s ní manipuluje. Karavan chrání naprosto spolehlivě. Mám ji druhou zimu, zatím ji nemám co vytknout. Augustín S.
Plachta je krásná pěkně padla na karavan . Žádný problém při nandavání na karavan . Jen od nás z kempu jsme 3 kdo koupil plachtu od vás . Děkuji s pozdravem Václava K.

Posílám foto mého karavanu s plachtou HTD. Přestože na plachtě stojí louže pod plachtou je karavan opravdu suchý - průběžně jsem to kontroloval celou zimu, protože jsem tomu taky nechtěl věřit.
Jedinou výtku mám k tomu, že než jsem plachtu objednával, konzultoval jsem její velikost s Vaší pracovníkem (chtěl jsem objednat menší), ale jeho hláška:"pane to si kupte tu větší, té větší velikosti si ani nevšimnete...." mi bohužel v uších zní pokaždé když vidím ten zaplachtovaný karavan s tím metrovým přesahem. Karel Č. 

Maximální spokojenost ;-) Mirka H.
jsem velice spokojen s krycí plachtou HTD perfektně sedí na přívěsu a po umytí po sezoně jsem ho na jaře našel hezký čistý a co je moc důležité , lak a okna nepoškrábané.Plachtu všem karavanystům , kteří parkují přes zimu venku vřele doporučuji.Spozdravem Jiří  

Použití bylo velmi snadné, ve třech lidech bylo za 15 minut hotovo. Ve dvou lidech by to asi bylo velmi obtížné a v jednom by to člověk určitě nezvládl. 

Provedení vypadá velmi kvalitně. Jindřich B

rozměry sedí dobře (radši větší rozměr, nechá se).

Plachtu jsem použil jednu zimu a jsem naprosto spokojený, jak na sníh, námrazu, tak i déšť.

Karavan jsem průběžně kontroloval a nikde žádné zapocená místa pod plachtou.

Jednoduchá instalace a dobré zajištění proti větru.

Mám anglický karavan.

Můžu jen doporučit. Luboš T.

S plachtou jsme velice spokojeni. Máme jí už druhou sezonu a přiznám se, že první sezonu, když počasí dovolilo, tak jsem pod plachtu a do karavanu koukal, jestli to někde třeba neplesnivý, ale karan byl krásně suchý. Po odzimování na jaře jsem plachtu sundal a karavan byl ve stavu, jak jsem ho na podzim přikryl. Kdo nemá možnost parkování pod střechou, ideální volba - doporučuji.

Ještě poznamenám, že plachtu si přes karavan dávám sám a bez problémů. Ondřej K.

Opravdu super plachta k ochraně karavanu. Plachtu jsem použil už loni a dnes jsem ji použil opět ,nedovedu si představit nechat karavan přes zimu bez této plachty. žádná plíseň ani špína. Jiří B.
Na karavan sedí perfektně. Karel K.

Kontaktujte nás

BURIMEX s.r.o.
U nájezdu na D5
267 51 Bavoryně

+420 311 280 311
E-mail: info@svetkaravanu.cz

Po - Pá  8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 13:00

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.