Magazín

Velký předsezónní úklid vašeho karavanu

Informační články

Přečtěte si článek zabývající se jarním úklidem, aby váš karavan vypadal po zimním spánku jako nový a vy se v něm cítili jako doma.

Jarní příprava vašeho karavanu

Informační články

Ačkoliv se samozřejmě najde také řada zimních karavanistů, většina vyráží na cesty až s příchodem prvních jarních dnů. Především pro ty je určen tento článek, kde si stručně shrneme nejzákladnější přípravu na novou sezónu.

Vyplatí se karta ACSI? Prozradíme vám to!

Informační články

Také neradi platíte spoustu peněz za přenocování v kempu? Asi zbytečná otázka, že? Víte však, že můžete při nocování v kempech ušetřit mnoho peněz? Jednou z možností jsou různé slevové karty, se kterými dostanete ve vybraných kempech zajímavé slevy. V tomto článku vám chceme blíže představit jednu z takových slevových karet, a sice kartu ACSI. 

Zimní období s karavanem

Informační články

Mnoho uživatelů své karavany zazimovává, při tom je třeba provést určitě údržbové úkony. Kempování má však své kouzlou i v zimě. 

V tomto článku se dozvíte vše o zazimování i výbavě pro zimní kempink. 

Doporučená výbava pro karavany a camping

Informační články

Zpracovali jsme pro vás seznam základního zboží, které budete potřebovat v karavaningu a při kempování. Toto je pouze základní seznam. Další a další produkty budete nejspíše nakupovat v průběhu času. Možnost nákupu je buď u nás na prodejně, nebo můžete nakupovat prostřednictvím našeho internetového obchodu www.svetkaravanu.cz. 

Vše o předstanech a markýzách

Informační články

Připravili jsme pro Vás článek o předstanech, markýzách a slunečních střechách ke karavanům. V článku se dozvíte jaké druhy vlastně existují, dozvíte se jaké jsou jejich výhody a nevýhody a porovnáte si také jejich ceny. 

Jak naměřit délku pro stan ke karavanu

Informační články

V tomto článku si popíšeme, jak správně změřit obvodovou délku pro předstan.

Konstrukce předstanu ke karavanu

Informační články

Přehledný výkres konstrukce předstanu a jednotlivých tyčí

Je možné trvale bydlet a cestovat v dodávce?

Informační články

Také občas uvažujete o pojízdném domově a dalekých cestách do neznáma? Představujeme Vám dvojici, která se rozhodla této zajímavé výzvě postavit! 

Video návod na stavbu předstanu

Informační články

V tomto článku se dozvíte jak správně postavit předstan ke karavanu.