Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Témata měsíce

3 věci, bez kterých to nepůjde? Židle, stůl a markýza!

20.04.2023 11:32 Témata měsíce

Kempařská sezóna je za dveřmi a vše z nás teď vyvstává otázka, zda máme pro nadcházející sezónu to správné vybavení. Skládací židle, skládací stůl a markýza jsou svatá trojice, kterou by měl mít každý kempař ve výbavě. Proč? Pojďme se na to podívat!

Skládací židle - kempařův trůn

Kemping je o svobodě a pohodlí, proto jsou skládací židle nezbytnou součástí každé kempařské výbavy. Židle a křesla v naší nabídce jsou lehké, snadno se přepravují a většinu z nich sestavíte jednou rukou v řádech vteřin. Ať už sedíte s knihou čelem k úžasnému výhledu nebo si vychutnáváte jídlo s rodinou, pohodlná a stabilní židle hraje na kvalitě vašeho času zásadní roli. A pokud ve vás dřímá hostitel a rádi k sobě zvete přátele, může pár sbalených židlí navíc vytvořit útulné a příjemné prostředí pro odpočinek všech.

Chcete mít jistotu, že jste s výběrem židlí nešlápli vedle? Mrkněte na nezávislý test Honzy Bordovského z minulého roku, kde si posvítil na ty nejoblíbenější modely.

UKÁZAT VÝSLEDKY TESTU KŘESEL

Skládací stůl nabízí víc využití, než si myslíte

Nebyl by to plnohodnotný zážitek z kempování, kdyby vám ve výbavě chyběl pěkný bytelný stůl. Vedle evidentních funkcí jako je stolování, odkládání či hraní společenských her pěkný stůl dovytváří útulné prostředí na vaší kempingové terase. Je důležité vybrat takový stůl, který je lehký, odolný a snadno se přepravuje. Dobře zvažte, kolik lidí ke stolu nejčastěji zasedne a raději vyberte stůl trochu větší, než abyste si u každého stolování museli svou volbu obhajovat úsporou místa. Pokud plánujete stůl využívat k úkonům jako je čištění ryb, měla by být stabilita konstrukce a systém skládacích nohou jedním z hlavních kritérií.

Honza Bordovský zevrubně prověřil i nejoblíbenější skládací stoly, podívejte se na jeho nezávislý test!

ZOBRAZIT HONZŮV NEZÁVISLÝ TEST

Markýza vytvoří útulné soukromí

Markýza je fantastickým doplňkem pro karavany, obytné vozy i běžné dodávky, se kterými chcete jen někdy zastavit a strávit pár klidných chvil na pěkném místě. Poskytuje stín a úkryt před sluncem, snadno se instalují a výrobci je designují tak, abyste je vyjma času údržby nemuseli sundat celý rok. Kromě toho může markýza vytvořit samostatný venkovní obytný prostor pro vaření, jídlo nebo lenošení.

Podle čeho vybírat, na co si dát pozor a jaké jsou vlastně typy markýz? Podrobnější info získáte v obsáhlém článku níže.

ZJISTIT O MARKÝZÁCH VÍC

Chcete si před koupí raději vše osobně vyzkoušet? Na našem webu najdete u produktu informaci, zda jej máme vystavený na našem showroomu v Bavoryni. Stoly, židle i jiné produkty si tak můžete pohodlně vyzkoušet na místě a zeptat se našich kolegů na vše, co vás zajímá. A s markýzou vám po domluvě rádi pomůžeme také - jak s výběrem, tak s instalací!