Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Honza testuje

Nezávislé recenze a články od redaktora Honzy Bordovského ze serveru CamperLife.cz, který má už 20letou praxi s psaním o karavaningu a kempinku. Honzovi zasíláme produkty dle jeho výběru a do hodnocení a textů mu nijak nemluvíme – ostatně ani by si do toho mluvit nenechal :) Doufáme, že vám tyto články pomohou s výběrem!

Honzův test grilu: Plynový gril Mestic Barbecue Mini Chef MB-100

01.06.2023 16:48 Honza testuje

Na český trh dorazila nová značka vybavení pro kemping a karavaning. Nizozemský MESTIC chce přinášet inovativní, uživatelsky přívětivé a spolehlivé doplňky. Jak se mu to povedlo v případě grilu Barbecue Mini Chef MB-100, který jsme otestovali v běžném provozu?

Celý článek

TEST PŘÍSLUŠENSTVÍ: Sluneční střecha Fjord pro obytné dodávky

24.04.2023 10:55 Honza testuje

Sluneční stříšky jsou takovou odlehčenou variantou klasických pevných markýz. Jsou výrazně levnější, lehké a lze je snadno sundávat. Hodí se díky tomu zejména na vozidla, která slouží ke kempování jen několik dní v roce a ve zbytku času plní roli pracovního nebo rodinného vozu.

 

Celý článek

TEST: Solární set Victron Energy Caravan 350 W

20.10.2022 11:49 Honza testuje

V dnešní recenzi se podíváme zblízka na sadu od známého výrobce Victron, která obsahuje solární panely a potřebné příslušenství o celkovém výkonu 350 W. Co vše v balení najdete, jaké je zpracování, jaký má výkon a pro jaké účely se hodí?

Celý článek

Velký test stolů pro kempink: Kamloops vyhrál o parník

16.09.2022 17:30 Honza testuje

Vzali jsme 5 nejprodávanějších stolů z nabídky a zaslali k otestování nezávislému novináři Honzovi Bordovskému. V silné konkurenci vyhrál Outwell Kamloops!

Celý článek

Velký test kempingových křesel: které je to NEJ?

15.08.2022 18:00 Honza testuje

Kempingový nábytek je obvykle jednou z prvních položek, které si budete ke svému novému karavanu pořizovat. Vytvořit si v kempu domácí atmosféru pod markýzou se totiž bez kvalitního sezení neobejde. V tomto srovnávacím testu se proto zaměříme na kempingová křesla a židle. Představíme vám šest nejprodávanějších kempingových křesel na českém trhu, které sipro nás vzal do nezávislého testu zkušený cestovatel a redaktor Honza Bordovský z webu CamperLIFE.cz.

Celý článek

Fiamma, nebo Thetford? Velký srovnávací test mobilních WC

27.07.2022 18:00 Honza testuje

V této nezávislé srovnávací recenzi se redaktor Honza Bordovský zaměřil na tři nejprodávanější přenosné chemické toalety na trhu, a sice Fiamma Bi-Pot a dva modely Thetford Porta Potti. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a vyplatí se sáhnout po nejlevnější variantě?

 

Celý článek