Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Honza testuje

Nezávislé recenze a články od redaktora Honzy Bordovského ze serveru CamperLife.cz, který má už 20letou praxi s psaním o karavaningu a kempinku. Honzovi zasíláme produkty dle jeho výběru a do hodnocení a textů mu nijak nemluvíme – ostatně ani by si do toho mluvit nenechal :) Doufáme, že vám tyto články pomohou s výběrem!

Velký test stolů pro kempink: Kamloops vyhrál o parník

16.09.2022 17:30 Honza testuje

Vzali jsme 5 nejprodávanějších stolů z nabídky a zaslali k otestování nezávislému novináři Honzovi Bordovskému. V silné konkurenci vyhrál Outwell Kamloops!

Celý článek

Velký test kempingových křesel: které je to NEJ?

15.08.2022 18:00 Honza testuje

Kempingový nábytek je obvykle jednou z prvních položek, které si budete ke svému novému karavanu pořizovat. Vytvořit si v kempu domácí atmosféru pod markýzou se totiž bez kvalitního sezení neobejde. V tomto srovnávacím testu se proto zaměříme na kempingová křesla a židle. Představíme vám šest nejprodávanějších kempingových křesel na českém trhu, které sipro nás vzal do nezávislého testu zkušený cestovatel a redaktor Honza Bordovský z webu CamperLIFE.cz.

Celý článek

Fiamma, nebo Thetford? Velký srovnávací test mobilních WC

27.07.2022 18:00 Honza testuje

V této nezávislé srovnávací recenzi se redaktor Honza Bordovský zaměřil na tři nejprodávanější přenosné chemické toalety na trhu, a sice Fiamma Bi-Pot a dva modely Thetford Porta Potti. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a vyplatí se sáhnout po nejlevnější variantě?

 

Celý článek