Jaký je váš podzim s karavanem?

15.10.2020 14:10

Když se řekne podzim, každý si představí chmurné počasí a plískanice, které jsou ještě podpořeny studeným vichrem, který naše pocity nechuti ještě zdvojnásobí. Na druhé straně je podzim nejromantičtější roční období plné barev. První ranní mrazíky při východech slunce a posezení s horkým čajem nebo kávou, to nemusí být pouze sen nebo filmová scéna.

 Jak se s podzimní sezónou mění vybavení našich šatníků, mění se i vybavení karavanu, ať už vnitřní nebo venkovní. Pohled na podzimní západy slunce a barevné listí si můžeme užít díky kvalitnímu venkovnímu posezení. Jak tráví podzim s karavanem naši zákazníci jsme zjišťovali při naší facebookové soutěži.

Díky Vašim fotografiím, jsme viděli, celou řadu krásných celoročních předstanů, které používáte a musíme uznat, že si to umíte zařídit opravdu skvěle.


Autor fotografie:Jiří Fleischhans

Pokud ještě zrovna vy předstan nemáte, můžete se podívat na náš e-shop. Nevystačíte si ale pouze s předstanem, nezbytnou součástí pohodlného podzimního posezení jsou i podlahy a koberce do předstanů a pod markýzy.

Zdá se vám váš karavan „prázdný“? Není nic jednoduššího než si ho zútulnit, stačí nahlédnout do kategorie interiéru. Ve větším přehledu a organizaci vám dopomohou naše nástěnné kapsáře či nástěnné botníky. Radost si můžete udělat také stylovými kuchyňskými doplňky. Nádobí si můžete sladit do různých stylů, vybírat jednotlivé kousky nebo zakoupit rovnou celé sady. Opravdu populární je praktické skládací nádobí od značky Outwell.

Pokud máte v karavanu vše zařízené k obrazu svému, můžete si už pouze užívat spokojeného odpočinku. Při této lenošící činnosti možná oceníte nové kempingové posezení. Abyste nemuseli chodit daleko pro něco na zahřátí, pořiďte si k odpočinku termosku, která se bude hodit nejen v těchto případech. No a jestliže ani čaj v termosce nezabírá, doporučujeme mít vždy plnou plynovou láhev a připravené topení. Jak poznám, že moje plynová láhev potřebuje vyměnit, co k tomu potřebuji a jak na to? Nedokážete se zorientovat v nabídce měřičů plynu v lahvi? Naše krátké video v našem magazínu vám usnadní výběr toho pravého měřiče, který je téměř nezbytností pro každého uživatele plynových lahví. Jde o samá jednoduchá zařízení, nebojte.

Nakonec všeho bychom vám rádi připomněli, že na našem facebookovém profilu jste mohli zaznamenat soutěž, kterou jsme si pro vás připravili. Někdo z našich zákazníků mohl vyhrát poukaz v hodnotě 1 000 Kč, který výherce uplatní na našem e-shopu. Pravidla byla jednoduchá, do komentářů stačilo přidat fotografii, kde si užíváte vaši podzimní pohodu s karavanem. Příspěvků bylo hodně a nebylo lehké vybrat ten nejlepší.

Rádi bychom vám tedy představili výherní fotografii, která získává zmiňovaný poukaz. Naše firemní zasedání v rouškách zvolilo jako vítěze soutěže Pavla Koláře s touto podzimní idylkou:


Autor fotografie: Pavel Kolář

Protože bylo ale mnohem více povedených příspěvků, přikládáme i výběr některých z nich.