Konstrukce předstanu ke karavanu

28.03.2019 20:02 Informační články

Konstrukce předstanu 

Každý předstan má svou nosnou konstrukci, která se skládá z tyčí. Součástí předstanu je samozřejmě také samotný stan, tedy určitá tkanina, látka nebo jiný materiál. Jak předstan složit, abyste se příliš nenadřeli? Podívejte se na krátké video, které vás celou montáží provede. Nebo si pro lepší orientaci stáhněte a vytiskněte plánek níže.

Každý předstan je něčím specifický, proto věnujte pozornost také návodu, který je u produktu přiložen. Vyhnete se tak nejasnostem. Zároveň při montáži předstanu myslete na to, že je vhodnější jej stavět minimálně ve dvou lidech. Pro bezpečnost, úsporu času i snadnější manipulaci.

Výměna tyčí

Zničila se vám některá z nosných tyčí předstanu? Jednoduše ji najdete v grafickém plánku níže. Navíc jednotlivé tyče jednoduše objednáte v našem e-shopu, najdete je totiž pod katalogovým číslem v obrázku. Například 610/020 a další. Číslo stačí vložit do vyhledávacího pole v e-shopu a dát hledat. Ušetříte tak mnoho času s hledáním té správné chybějící tyče pro vás předstan.

Tip navíc

Už potřebujete na hlavní kempingovou sezónu nový předstan? Podívejte se na aktuální nabídku kvalitních předstanů, které vám budou skvělým společníkem za chladnějších i deštivých dní.

Legenda pro snadnější orientaci v grafice:

Stärke - tloušťka (průměr tyče)
Stahl - ocel
Alu - hliník
Lange - délka

Konstrukce předstanu