Nádobí do karavanu

03.07.2019 09:00

Rádi cestujete karavanem, nebo se teprve chystáte na svou vůbec první cestu? Než vyrazíte, povíme vám, proč si pořídit na její příjemné prožití právě nádobí speciálně uzpůsobené pro cestování.

Proč vůbec tento druh nádobí kupovat? Běžné nádobí není oproti nádobí do karavanu pro cestování karavanem vhodné, protože by se mohlo snadno rozbít. 

Nádobí do karavanu

 

Nádobí do karavanu je oproti tomu oblíbené pro svou odolnost a pevnost. Ve stávající pestré nabídce nádobí na cesty je pak za jednoznačně nejlepší pokládané melaminové nádobí. Mezi milovníky karavanů je také nejčastěji nakupovaným.

Melaminové sady nádobí    

Pro melaminové nádobí do karavanu je charakteristické, že je velmi lehké a velice odolné i vůči pádům. Což se při cestování karavanem hodí dvojnásob. Vizuálně se jedná o typ plastového nádobí, které vypadá jako porcelán, a přitom se nerozbije. Nese s sebou jediné omezení - není vhodné pro ohřev jídla v mikrovlnné troubě. Toto praktické nádobí vám nabízíme v mnoha barevných provedeních a atraktivních vzorech. 

Melaminové nádobí

V našem e-shopu nabízíme melaninové nádobí do karavanu v praktických sadách, nebo si také můžete nádobí zakoupit jednotlivě po kusech. Zkrátka, ať už potřebujete doplnit stávající sety nádobí, které už vám nějaký čas slouží, nebo si chcete vybavit komplet celou kuchyňku, u nás si určitě vyberete.

Držák nádobí do karavanu    

Je estetický, ale ještě víc oceníte jeho praktičnost. Řeč je o držáku držáku na nádobí do karavanu. Vše je díky němu hezky po ruce a také nedojde k rozbití talířů a sklenic. Jeho cena není nijak závratná, a proto vyplatí si ho pořídit.

Držák na nádobí

Nabízíme držáky na nádobí, ale také speciální držáky pouze na talíře, nebo sklenice a to i ty na víno. Dejte sbohem rozbitému nádobí na cestách, střepy ne vždy přinášejí štěstí.