Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Tipy na cesty

Jak dojet letos Chorvatska? Kemp Zaton a okolí Zadaru

11.07.2022 16:00 Tipy na cesty

Třetí a závěrečný díl naší série článků od Honzy Bordovského o kempování v Chorvatsku nás zavede do kempu Zaton Holiday Resort nedaleko Zadaru. Honza se s námi podělí o své zkušenosti s tohoto kempu a prozradí, jaké zajímavosti se nacházejí v okolí kempu.

Celý článek

Jak dojet letos Chorvatska? Slovinskem mimo dálnici!

30.06.2022 19:00 Tipy na cesty

V druhém dílu se s Honzou a jeho rodinou vypravíme na cestu do Chorvatska a poradíme vám méně známou, ale léty osvědčenou trasu přes malebný slovinský venkov a hory.

Celý článek

Jak dojet letos Chorvatska? Rady, tipy, zkušenosti

16.06.2022 11:00 Tipy na cesty

V novém článku Honzy Bordovského se dozvíte, jaké kempy v Chorvatsku navštívit, jakou trasu zvolit a co zajímavého lze cestou navštívit. Zároveň vám poradíme, s jakými doplňky si můžete zpříjemnit vaši dovolenou na Jadranu.

Celý článek

Kempování ve Vysokých Taurách

15.10.2021 08:36 Tipy na cesty

Máte rádi turistiku nebo cyklistiku a k tomu milujete i vysoké hory? V tom případě si rozhodně zamilujete i rakouský Národní park Vysoké Taury. Nachází se uprostřed divokých hor ve středních Alpách a nabízí spoustu obdivuhodných zážitků. Jednou z největších dominant této oblasti jsou obrovské hřmící vodopády.  Vypadá to tady skoro jako v deštném pralese, pouze teploty jsou o něco nižší.

Celý článek