Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Tipy na cesty

Zimní karavaning: Tipy, jak vybavit karavan na kempování v zimě

25.12.2023 21:03 Tipy na cesty

Rozhodli jste se, že po letních kempováních je čas vyzkoušet zimní verzi? Máme pro vás 10 tipů, na co nezapomenout, když se chystáte kempovat v obytném vozu či karavanu za mrazivého počasí. Byla by škoda nechat obytňák či karavan zahálet půl roku v chladných měsících. Zimní dovolená vyžaduje více přípravy a plánování.

Celý článek

Test: Toyota ProAce jako obytný vůz. Jaká je obytná úprava Nomad Wanderer?

31.08.2023 09:25 Tipy na cesty

Představte si, že před vámi stojí luxusní vůz. Schválně jsem ho nenazval dodávkou, aby se vám myšlenky nestočily na transporter nebo transit. Můj první dojem z Toyoty Proace Nomad Wanderer je totiž úplně jiný. Nastupuji do něj jako do moderního a velmi líbivého auta.

Jen málokoho napadne, že se do něj vejde kompletní zázemí kuchyňky, funkčního dřezu, velké lednice, nespočet zásuvek všeho druhu, nebo dokonce 2 ložnice. Všechno tohle se za šoupacími dveřmi skrývá.

Celý článek

Jak dojet letos Chorvatska? Kemp Zaton a okolí Zadaru

11.07.2022 16:00 Tipy na cesty

Třetí a závěrečný díl naší série článků od Honzy Bordovského o kempování v Chorvatsku nás zavede do kempu Zaton Holiday Resort nedaleko Zadaru. Honza se s námi podělí o své zkušenosti s tohoto kempu a prozradí, jaké zajímavosti se nacházejí v okolí kempu.

Celý článek

Jak dojet letos Chorvatska? Slovinskem mimo dálnici!

30.06.2022 19:00 Tipy na cesty

V druhém dílu se s Honzou a jeho rodinou vypravíme na cestu do Chorvatska a poradíme vám méně známou, ale léty osvědčenou trasu přes malebný slovinský venkov a hory.

Celý článek

Jak dojet letos Chorvatska? Rady, tipy, zkušenosti

16.06.2022 11:00 Tipy na cesty

V novém článku Honzy Bordovského se dozvíte, jaké kempy v Chorvatsku navštívit, jakou trasu zvolit a co zajímavého lze cestou navštívit. Zároveň vám poradíme, s jakými doplňky si můžete zpříjemnit vaši dovolenou na Jadranu.

Celý článek

Kempování ve Vysokých Taurách

15.10.2021 08:36 Tipy na cesty

Máte rádi turistiku nebo cyklistiku a k tomu milujete i vysoké hory? V tom případě si rozhodně zamilujete i rakouský Národní park Vysoké Taury. Nachází se uprostřed divokých hor ve středních Alpách a nabízí spoustu obdivuhodných zážitků. Jednou z největších dominant této oblasti jsou obrovské hřmící vodopády.  Vypadá to tady skoro jako v deštném pralese, pouze teploty jsou o něco nižší.

Celý článek