Odstraňovač zápachů Biodor Fresh

Kód produktu: 450/482 Kód výrobce: 4003432660015

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Obsah/kapacita
274 Kč
226 Kč bez DPH
5-10 dní
Ks

Šetrně čistí a odstraňuje nepříjemné zápachy za pomoci mikroorganismů. 

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Čistící prostředky Biodor efektivně a šetrně k životnímu prostředí útočí na zdroje zápachů, ať už doma nebo na cestách - toto samozřejmě platí také pro karavany a obytné automobily, kde se rovněž mohou tvořit nepříjemné zápachy. 

Mikrobiologičtí pomocníci

Nepříjemné zápachy se často množí díky rozkladu organických materiálů pomocí bakterií. Pokud se zdroje zápachu nachází v těžko přístupných místech, je velmi obtížné je odstranit běžnými čistícími a dezinfekčními prostředky. Nejrůznější osvěžovače vzduchu a vůně pachy pouze krátkodobě překrývají a v kombinaci s nimi naopak mohou mít spíše nežádoucí účinek. Odstraňovače zápachů Biodor pracují na mikrobiologickém základu a efektivně útočí přímo na jejich zdroje. Bakterie obsažené v prostředcích Biodor proniknou i do těch nejhůře přístupných míst a spolehlivě eliminují nepříjemný zápach a zároveň zlepší hygienu.

V souladu s přírodou

Produkty Biodor jsou výjimečně silné a, na rozdíl od chemických čističů, nejsou škodlivé pro člověka a životní prostředí. Proto jsou vhodné k použití v komerčních i obytných prostorách. Obsažené bakterie nejsou patogenní. Biodor není klasifikován jako biocid a je snadno biologicky odbouratelný. 

Čištění s hloubkovým efektem

  • Fresh: Univerzální použití v domácnosti i v karavanu, vhodný pro čištění i eliminaci zápachů. Vhodný také pro citlivé materiály jako je nábytek, polštáře či koberce! 
  • Fresh sprej: Účinný odstraňovač zápachů, univerzálně a rychle použitelný. Vhodný pro všechny prostory Vašeho karavanu/domácnosti stejně jako oblečení, boty a látky všeho druhu.