Pomáháme

Záleží nám na světě kolem nás, a proto rádi pomáháme tam, kde je to potřeba. Finančně podporujeme celou řadu projektů, které dělají svět lepším. Podporujeme zejména projekty zaměřující se na pomoc lidem v tíživé živtní situaci a také projekty na ochranu zvířat a přírody.

 

2021

Zdravotní klaun, o.p.s., www.zdravotniklaun.cz

Příspěvek pro organizaci, která přináší úsměvy hospitalizovaným dětem.

  • 50 000 Kč

2020

Skautský tábor střediska M. Seiferta – Beroun (Skautský oddíl), www.medvediberoun.eu

Příspěvek na obnovu skatuského táboru, který byl poničen požárem.

  • 10 000 Kč

Sumatran Orangutan Conservation Programme (SOCP), hwww.sumatranorangutan.org

je velký projekt, který v sobě spojuje práci několika organizací včetně Frankfurtské zoologické společnosti. SOCP spravuje záchrannou stanici orangutanů poblíž Medanu a středisko pro reintrodukci v národním parku Bukit Tigapuluh, provincie Jambi. Pracuje na programu ochrany v pralesích Batang Toru Forest v oblasti Tapanuli v Severní Sumatře a ve třech hlavních oblastech na západním pobřeží Acehu.

  • 15 000 Kč

Nadace DOBRÝ ANDĚL, www.dobryandel.cz

Nadace pomájící tisícovkám rodin v nelehké životní situaci, které se starají o nemocné děti.

  • 50 000 Kč

Humane Society International, www.hsi.org

Mezinárodní organizace pomáhající zvířatům v ohrožení. Jednalo se o jednorázový příspěvek při požárech v austrálii, kdy HSI zachraňovalo a pečovalo o zvířata zasažená touto přírodní katastrofou.

  • 22 100 Kč

Domov Důchodců Zátor, http://www.domovhostomice.cz/

​Při epedimii viru Covid se nám podařilo nakoupit 100ks, respirátorů, které jsem obratem věnovali domovu důchodců v Zátoře, protože se jednalo o nejohroženější skupinu obyvatel a ochraných pomůcek se jim nedostávalo.

  • 15 609 Kč