Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Navažte s námi velkoobchodní spolupráci

Vlastníte firmu nebo jste živnostník zabývající se dalším prodejem či montáží doplňků a chcete zboží odebírat od nás za zvýhodněné ceny? Právě pro vás máme připravený systém velkoobchodní spolupráce.

Ať už máte zájem o jednotlivé produkty, či celý sortiment, neváhejte se na nás obrátit a my pro vás rádi vás vytvoříme nabídku.

Proč je to výhodné?

SvětKaravanů.cz je v maloobchodním prodeji známý vysokou kvalitou komunikace se zákazníkem i individuálním přístupem. Tyto kvality jsme přenesli i pro spolupráci v rámci velkoobchodních odběrů. U nás tak máte jistotu, že si spolupráce s vámi budeme vážit a budeme se vám věnovat za jakýchkoliv podmínek. Kromě toho držíme velké množství zboží skladem a jsme schopni poskytnout ty nejlepší ceny. V neposlední řadě určitě oceníte bleskovou expedici skladového zboží i pravidelné závozy zboží od zahraničních odběratelů.

S kým spolupracujeme?

​Velkoobchodní spolupráci navazujeme se:

  • servisy karavanů
  • prodejci karavanů
  • půjčovnami karavanů
  • firmami zabývajícími se přestavbami dodávek a osobních vozidel
  • specializovanými prodejci

Jak to u nás vypadá?

Zaujala vás naše nabídka velkoobchodní spolupráce?

Napište nám a rádi se s vámi na možnostech velkoobchodní spolupráce dohodneme. Pro urychlení komunikace nám můžete rovnou napsat vaše obchodní údaje, popřípadě druh sortimentu, o který máte zájem.

*
*
*