Vybavte a vylepšete vaši obytnou dodávku

Nikoho nebaví ve stávající situace sedět doma v karanténě. Co takhle využít možnosti a vylepšit svoji dodávku pro letní výlety? Nakupte u nás vybavení pro svojí dodávku a vytvořte z ní vestavbu, se kterou prožijete dovolenou bez jakýchkoliv omezení!

Mám VW T5 či VW T6.

Mám Fiat Ducato (Peugeot Boxer a Citroën Jumper).

Mám jinou dodávku.VW T5 a VW T6

Pro VW T5 a VW T6, které nejsou opatřené hliníkovou lištou pro střešní nosič, pořiďte markýzu Fiamma F40van, která je naprosto výjimečná jednoduchostí instalace i designem, který s vozidlem skvěle splyne.

Fiamma F40van

 

nosičem na kola na zadní stěnu ušetříte spoustu prostoru, který by jinak kola zabrala – na Vašem VW bude navíc takový nosič na kola vypadat fantasticky!

Volíte hlavně funkčnost,…

Fiamma Carry Bike VW T5

Fiamma Carry Bike VW T6

…či spíš design?

Fiamma Carry Bike VW T5 Pro

Fiamma Carry Bike VW T6 Pro

Otravnému hmyzu se v létě nevyhneme, milovníci jemné práce ale mohou času doma využít pro montáž ochranných sítí do zadních i posuvných dveří pro VW minivany. Montáž ochranných moskytiér není nijak složitá a výsledky budete pozorovat hned při prvním výjezdu.

Brandrup Flyout VW


Fiat Ducato (Peugeot Boxer, Citroën Jumper)

I na Fiatu Ducato vypadá střešní markýza luxusně, splynutí se střechou je prakticky maximální a montáž nijak složitá. Markýzu je navíc možné vybrat v různém barevném provedení, v různých kombinacích a dokonce od dvou výrobců.

Fiamma nabízí markýzu, ke které je potřeba zvlášť objednat vhodný adaptér, který snadno vyberete s pomocí naší tabulky...

markýza Fiamma F80

…Thule místo toho nabízí kompletní set markýzy s adaptérem.

markýza Thule 6300 Ducato Set

Nechte se jednou ze značek zlákat a vybavte svoje Ducato skvěle vypadající markýzou!

Výbavu svojí dodávky navýšíte i v případě Ducata vhodným nosičem na kola a přitom můžete vybrat mezi dvěma způsoby montáže.

Nosič na kola se totiž na Ducato dá připevnit do půlených dveří či na panty půlených dveří. Tak či tak bude vaše obytná dodávka zase o krůček blíž k dokonalosti!

Fiamma Carry Bike 200 DJ Ducato

Fiamma Carry Bike Ducato Frame

Jedno křídlo zadních dveří už máte osazeno nosičem na kola a druhé křídlo se najednou zdá trochu zvláštně prázdné? Není nic jednoduššího, než opatřit levou stranu půlených dveří žebříkem. Přístup na střechu dodávky v ten moment nemáte ničím omezený.

žebřík Fiamma Deluxe DJ Ducato


Jiná dodávka?

I v případě, že jste pro svojí dodávku nenašli vhodné příslušenství, neznamená to, že pro Vás nemáme řešení. Neváhejte nás s jakýmkoliv požadavkem kontaktovat.

Každá karanténa jednou pomine, buďte na konec té aktuální připraveni, ať můžete včas vyrazit do přírody!