Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Příběh SvětKaravanů.cz

 • 2010 - Začátky v garáži

  Prodej doplňků pro karavany je v České republice ještě v plenkách. Zakladatel SvětKaravanů.cz zkouší štěstí a rozjíždí studentský přivýdělek v garáži. A slaví úspěch

 • 2012 - Přesun do JZD
  Když garáž praská ve švech, přesouvá se do areálu bývalého JZD v Trubíně u Králova Dvora a rozšiřuje nabídku o karavany. Otevírá miniaturní kamennou prodejnu alias kancelář a výdejnu e-shopu (3v1), o vše se stará 1 zaměstnanec.
 • 2015 - Stěhujeme a přistavujeme
  Zase se stěhujeme a zase do většího, tentokrát do areálu v Bavoryni u Zdic, kde přistavujeme sklad, který je klíčovým milníkem. Spolu se skladovými zásobami raketově stoupají i obraty.
 • 2017 - Rozjíždíme expedici!
  On-line prodeje vládnou světu. Proto sázíme na automatizaci a v e-shopu rozjíždíme modul automatické expedice. Sázka se vyplácí. Na konci roku přistavujeme sklad a prodejní halu o ploše 1 200 m2.
 • 2018 - Jsme největší z největších
  Prodejní hala stojí a je před námi další výzva – zaplnění tak obrovského prostoru zaměstnanci. Nabíráme posily, zaškolujeme a hledáme srdcaře, kteří fandí karavanům a obytňákům stejně jako my.
 • 2019 - Zlepšujeme e-shop!
  Za pouhý rok se počet lidí, kteří se starají o chod e-shopu, zvýšil ze 3 na 9. Podobným tempem rostou i objednávky, a proto si říkáme, že e-shop potřebuje nový a lepší kabát, přehlednější strukturu a více obsahu – redesignujeme.
 • 2020 - Ve znamení "korona krize"
  Nový e-shop byl trefou do černého. V době, kdy on-line prodeje nabývají na významu jako nikdy dřív, jsme na to připraveni. E-shop je přehledný. Nabízí širokou škálu produktů, užitečný obsah a hbitou expedici.