Klimatizace Truma Aventa comfort

Kód produktu: 72 837 Kód výrobce: 4052816021744 Výrobce: Truma

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Typ
51 999 Kč
42 974 Kč bez DPH
5-10 dní
ks

Detailní popis

Střešní klimatizace Truma Aventa comfort je nevyšším modelem řady Aventa a poskytuje spolehlivý výkon i design, který rychle a jednoduše zapadne do jakéhokoliv interiéru. Klimatizace je výkonná a přitom úsporná, v horkých letních dnech zajistí zchlazený prostor uvnitř karavanu či obytného vozu, v zimě naopak je schopna tento prostor ohřát.

Vzduch je touto klimatizací nejen odvlhčován, ale také čištěn díky speciálnímu filtru. Integrovaná funkce nočního provozu reguluje v noci rychlost ventilátoru, stejně jako hlasitost a hladkost jeho běhu. 

Ke klimatizací Truma Aventa je vždy potřeba zvlášť objednávat spodní (interiérový) rám s difuzérem, který je možné nastavit do jakékoliv polohy pro lepší rozvod vzduchu. Spodní rám není součástí balení.

Klimatizace Truma Aventa je monžné provozovat pouze na 230 V, nikdy na 12 V. Drtivá většina solárních panelů nebude schopna nástavbovou baterii zásobovat takovým množstvím proudu, jakým by bylo možné klimatizaci živit a jediný spolehlivý zdroj chodu klimatizace v karavanu je 230 V.

Montáž klimatizace do karavanu je řešena do montážního otvoru o rozměru 40x40 cm, což znamená, že není nic jednoduššího, než odstranit stávající okno 40x40 cm a klimatizaci pouze vložit do původního otvoru.

pro vozidla délky přes 7 m
napětí 230 V
chladicí výkon 2400 W
topný výkon 1700 W
spotřeba proudu při chlazení 4,2 A
spotřeba proudu při topení 3,7 A
rozměry instalačního otvoru 40x40
rozměry 100,8x66x24,8
váha 33 kg

Rozměry jsou uvedené v centimetrech ve formátu délka x šířka x výška.

Ovládání teploty vzduchu je možné přes dálkové ovládání (mimo jiné s funkcí časovače spuštění či vypnutí), které je součástí balení, jednou z variant je rovněž možnost ovládání přes Truma CP plus panel či přes aplikaci Truma skrz iNet box. Klimatizace Truma je snadno integrovatelná do systému, v němž již figuruje topení Truma Combi se systémem CP plus (to je velmi často zařízení využívané výrobci sériových modelů obytných vozů i karavanů).

 

 

Soubory ke stažení

Truma Aventa comfort pdf (2992.58 Kb)