Kempingový nábytek

27.06.2019 09:00 Informační články

Léto už se kvapem blíží a s ním i období prázdnin a letních dovolených. Pokud patříte mezi hrstku šťastlivců, kteří tento čas tráví cestováním v karavanu (ať už svém, nebo půjčeném), pak vězte, že během výletů oceníte kempingový nábytek. Dopřeje vám nezbytné pohodlí a pocit domova.

Kempingový nábytek

Nabídka kempingového nábytku je pestrá. Které kusy oceníte nejvíce a jaké parametry vzít v potaz? Obecně, kempingový nábytek by měl především být skladný, lehký a odolný vůči případné nepřízni počasí. 

  

Kempingové stoly 

Mezi kempingovým nábytkem, který s sebou vezete na cesty, je kempingový stůl pomyslným králem.  Ať už chcete posedět u dobrého jídla v přírodě nebo v kempu, určitě chvíle u něj budou patřit mezi ty nejpříjemnější. Při výběru vhodného kempingového stolu je potřeba zohlednit zejména uvedenou nosnost, hmotnost, skladnost a rozměry. Ty všechny vám pomohou se snáze rozhodnout pro ten nejvhodnější.  

Pořízení kempingového stolu není nákladné. Pojďte se na ně podívat.  V naší nabídce najdete široké spektrum kempingových stolů renomovaných značek, jako jsou Westfield Outdoors nebo Outwell.  

 

Kempingová křesla 

Dalším žádaným kusem kempingového nábytku, který uvítáte na delších i kratších cestách, jsou kempingová křesla. Kritéria, která při jejich výběru hrají prim, jsou opět nosnost, rozměry, hmotnost a v nepolední řadě barevné provedení. Musí ladit!

Kempingové křeslo

Nabídku kempingových křesel najdete v našem e-shopu v kategorii kempingová křesla, kde jsou k dostání křesla prověřených značek jako Dukdalf, Crespo nebo Westfield Outdoors. Prověřená jsou samotnými zákazníky, kteří vítají zejména poskytované pohodlí při relaxaci na čerstvém vzduchu.

Už jste si vybrali? Pak přejeme příjemné kempování na cestách.