Měřič hladiny plynu Truma LevelControl

Kód produktu: 320/393 Kód výrobce: 4052816032818 Výrobce: Truma
3 529 Kč
2 917 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Ks

Detailní popis

Truma LevelControl je revoluční zařízení pro vytvoření dokonalého přehledu o tom, kolik plynu v plynové láhvi zbývá.

Přístroj měří pomocí ultrazvukových vln hladinu plynu v láhvi a pomocí bluetooth přeposílá informace o hladině do iNet Box, který je přeposílá přímo do Vašeho chytrého telefonu nebo do jiného mobilního zařízení s nainstalovanou oficiální aplikací Truma.

Truma LevelControl je snadno napojitelné do stávajícího systému s iNet Truma.

Výhody tohoto měřiče spočívají v precizním měření hladiny plynu (aplikace umí údaje zobrazovat v jednotkách kg i v procentech množství zbývajícího plynu), snadné instalaci, jednoduché manipulaci a kompatibilitě se všemi evropskými ocelovými i hliníkovými bombami.

V aplikaci Truma si uživatel po připevnění Truma LevelControl veškeré potřebné parametry bomby navolí sám – typ, materiál, velikost. Po spárování do aplikace chodí automaticky upozornění informující o kritickém stavu či pravidelné zprávy o aktuálním stavu hladiny plynu v láhvi.

Zařízení Truma Level Control spolupracuje i s regulátorem DuoControl, v aplikaci Truma tedy můžete mít uložené až dvě bomby.

Měřák hladiny plynu v bombě Truma LevelControl může spolupracovat se zařízením iNet, popřípadě napřímo s chytrou aplikací Truma LevelControl.

Součásti balení:

  • LevelControl
  • magnetická fólie
  • baterie
  • podpěrné nožky
  • napájení 70 mA
  • bluetooth verze 2.0
  • rozměry (Š x H x V) 185 x 73 x 16 mm
  • váha 120 g

Dotazy z poradny

Měřič hladiny plynu Truma LevelControl

23.12.2020
Dobrý den, mám pl.topení Truma, chápu správně, že musím mít na dvě plynové láhve dva tyto měřiče ? nebo , pokud jsou obě napojené na DuoControl mohu mít jen jednu váhu ?? Bez jednotky i-net je tato váha bezcenná ? Je v nabídce jiný elektronický měřič, ketrý by vysílal přímo stav plynové láhve do mobilního zařízení ? děkuji velmi za info. Polková 777647412
Petra Polková

Vážený zákazníku,

ano pro dvě bomby musí být dva měřiče LevelControl + iNet box, který vysílá signál do mobilního zařízení. DuoControl bohužel tomu nepomůže. Variantou by mohl být tento set https://www.svetkaravanu.cz/set-levelcontrol--inet-box?q=LevelCo který se skládá z jednoho LevelControlu a jednoho iNet boxu a k tomu dokoupit jeden LevelCotrol zvlášť. Bohužel v naší nabídce jiné chytré zařízení, který by vám zasílalo informace o stavu plynu do mobilu čí jiného chytrého zařízení nemáme. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

měřák Truma na plyn

14.01.2019
Dobrý den Funguje tento měřák na plynové bomby i na plastové plynové láhve? Děkuji za info a s pozdravem Vosika
Richard Vosika

Vážený zákazníku,

na plastové plynové bomby měřák nefunguje jen na hliníkové a ocelové . Na hliníkové je potřeba adaptér https://www.svetkaravanu.cz/adapter-truma-levelcontrol-pro-hlinikove-lahve
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

měřič hladiny plynu

10.09.2018
Dobrý den, u měřiče hladiny plynu Truma Level Control píšete, že musí být dokoupena jednotka i-net. Měřič by měl jít ale napojit normálně přes bloothot přímo do aplikace v telefonu. je to tak? Děkuji
Pavel Janík

Vážený zákazníku,

Truma LevelControl funguje pouze přes iNet jednotku. Ze samotného měřiče se údaje posílají do iNetu, kde jsou zpracovávány a teprve potom přeposílány do mobilního zařízení.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Truma Level Control

25.01.2018
Dobré ráno, všude je uvedeno, že se T.L.C. připevňuje zespodu láhve pomocí magnetických držáků. Tzn. že nejde použít na hliníkové lahve, nebo má i jiný způsob uchycení? Díky moc za odpověď. S pozdravem Jiří Čihák
Jiří Čihák

Vážený zákazníku,

tento měřič lze použít se speciálním adaptérem i na hliníkové láhve. Adaptér nyní naleznete pod produktem v souvisejícíh produktech.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu