Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Zásobujeme Vás svobodou při cestování

Ti nejnáročnější cestovatelé už dávno neprahnou po leteckých výletech do luxusních destinací – jejich cílem je absolutní svoboda pohybu, nezávislost na drahých hotelech, check inech a check outech nebo leteckých řádech. Toho všeho se lze oprostit, stačí za auto připojit karavan či sednout do obytné dodávky a Vaše dovolená v tu chvíli nemá limity.

Od počátku je naším cílem být tím největším prodejcem doplňků pro karavany s nejrozsáhlejšími skladovými zásobami a nejrychlejší expedicí.

Jak jsme začali?

Cestování bez limitů je to, v čem leží smysl naší činnosti ve SvětKaravanů.cz už od samého začátku v roce 2010. Z tehdy malé ,,garážové” firmy, která měla sloužit jako přivýdělek majitele ke studiu vysoké školy, se stával větší a větší hráč na trhu. Nyní jsme přední prodejce příslušenství pro karavany, který určuje trendy. Rychlý vzrůst naší firmy prozatím nejlépe reprezentuje velká prodejní hala v Bavoryni u Zdic, do které jsme se nastěhovali v roce 2017 s tím, že se již rýsují plány na další rozšiřování. Pokud Vás zajímá historie naší firmy, prohlédněte si časovou osu jejího růstu.

 

Kdo se stará o Vaše objednávky?

Z původních několika málo zaměstnanců jsme s narůstajícími objednávkami museli zvyšovat počty lidí, kteří se o chod e-shopu starají. Dva zaměstnanci na prodejně a tři zaměstnanci na skladu přestala být velmi rychle dostačující kapacita a především po přesunu do velké prodejní haly bylo potřeba začít rozšiřovat naše řady. Začátekem roku 2023 je nás již bez mála 50 zaměstnanců. Podívejte se, kdo tvoří páteř našeho týmu, který se stará o Vaše objednávky. 

Rychlost expedice, rychlejší výdej zboží, lepší vyřizování reklamací, více zboží skladem, množství vystavených produktů. Velká prodejní hala byla prostě krok dopředu.

Odkud pracujeme?

Celá naše firma sídlí v Bavoryni u Zdic, kde můžete navštívit zmíněnou prodejní halu (jejíž součástí je i sklad) o ploše 1 200 m2, do nichž jsme schopni v tuhle chvíli nasoukat kolem 30 000 položek. Samotná prodejna je plná doplňků pro karavany i kemping a v patře prodejny je možné si prohlédnout vystavené předstany i kempingový nábytek. Snažíme se Vám svoje produkty na prodejně prezentovat co nejlépe. Víme, že ne každý je schopen si vybrat přes e-shop, aniž by zboží na vlastní oči viděl. Kromě toho sídlíme v areálu s naší sesterskou společností Burimex s.r.o. a můžete si tak prohlédnout nejen naše zboží, ale i množství obytných přívěsů.

Až pojedete po dálnici D5 směrem od Prahy na Plzeň, nezapomeňte se na úrovni Zdic kromě na cestu dívat také po naší prodejně. Velký nápis SvětKaravanů.cz a logo určitě nepřehlédnete.

V čem předčíme ostatní?

Snažíme se držet si standard zákaznických hodnocení a hojně komunikovat se zákazníkem - ať už se jedná o reklamaci, nevyřízenou objednávku či cokoliv jiného. Baví nás se zákazníky jednat vstřícně a lidsky. Jakmile odešlete svou objednávku, náš systém ji automaticky začne zpracovávat. Pokud u objednávky není poznámka nebo něco jiného, co by vyžadovalo zvláštní pozornost, půjde rovnou do expedice a bude hned odvezena dopravcem. Proto se někdy stává, že nás kontaktujete ohledně objednávky půl hodiny po jejím vytvoření a my ji už máme dávno zabalenou. Není čas ztrácet čas! 

Průměrně odešleme denně přes sto sedmdesát balíků a každý z nich se snažíme od nás vyexpedovat co nejrychleji a co nejpečlivěji zabalený.

Moc dobře si uvědomujeme, že zákazník si nekupuje nosič kol na karavan či markýzu na dodávku každý den, stejně tak se každý den nezabývá zapojením plynového grilu či vodníh čerpadla a právě z toho důvodu se ze všech sil snažíme o každého zákazníka pečovat ve všech fázích nákupu – připsáním částky na náš účet to prostě nekončí, u nás vám vždy rádiporadíme a zkonzultujeme cokoliv, co je potřeba. 

Osobně, po emailu či po telefonu, ve SvětKaravanů.cz si komunikaci se zákazníky pilujeme k dokonalosti. 

 

K nákupu vybavení pro svobodné cestování!

 

Příběh SvětKaravanů.cz

 • 2010 - Začátky v garáži

  Prodej doplňků pro karavany je v České republice ještě v plenkách. Zakladatel SvětKaravanů.cz zkouší štěstí a rozjíždí studentský přivýdělek v garáži. A slaví úspěch

 • 2012 - Přesun do JZD
  Když garáž praská ve švech, přesouvá se do areálu bývalého JZD v Trubíně u Králova Dvora a rozšiřuje nabídku o karavany. Otevírá miniaturní kamennou prodejnu alias kancelář a výdejnu e-shopu (3v1), o vše se stará 1 zaměstnanec.
 • 2015 - Stěhujeme a přistavujeme
  Zase se stěhujeme a zase do většího, tentokrát do areálu v Bavoryni u Zdic, kde přistavujeme sklad, který je klíčovým milníkem. Spolu se skladovými zásobami raketově stoupají i obraty.
 • 2017 - Rozjíždíme expedici!
  On-line prodeje vládnou světu. Proto sázíme na automatizaci a v e-shopu rozjíždíme modul automatické expedice. Sázka se vyplácí. Na konci roku přistavujeme sklad a prodejní halu o ploše 1 200 m2.
 • 2018 - Jsme největší z největších
  Prodejní hala stojí a je před námi další výzva – zaplnění tak obrovského prostoru zaměstnanci. Nabíráme posily, zaškolujeme a hledáme srdcaře, kteří fandí karavanům a obytňákům stejně jako my.
 • 2019 - Zlepšujeme e-shop!
  Za pouhý rok se počet lidí, kteří se starají o chod e-shopu, zvýšil ze 3 na 9. Podobným tempem rostou i objednávky, a proto si říkáme, že e-shop potřebuje nový a lepší kabát, přehlednější strukturu a více obsahu – redesignujeme.
 • 2020 - Ve znamení "korona krize"
  Nový e-shop byl trefou do černého. V době, kdy on-line prodeje nabývají na významu jako nikdy dřív, jsme na to připraveni. E-shop je přehledný. Nabízí širokou škálu produktů, užitečný obsah a hbitou expedici.
 • 2022 - Rosteme
  Daří se nám a můžeme růst! Máme možnost o velký kus posunout náš prozákaznický přístup. Přibíráme do týmu řadu nových zaměstnanců a rozšiřujeme mimo jiné i zákaznickou podporu. Náš sklad vyrostl o dalších 700 m². Díky za Vaši přízeň!
 • 2023 - Nové obzory 
  Rozhodli jsme se rozšířit naše skladové prostory a k tomu jsme přidružili do týmu konkurenčního partnera Karavan.cz. Spojení nám umožní nabízet ještě rychlejší a lepší služby, abychom zajistili Vaši plnou spokojenost.