Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Zásobujeme vás svobodou při cestování

Ti nejnáročnější cestovatelé už dávno neprahnou po leteckých výletech do luxusních destinací – jejich cílem je absolutní svoboda pohybu, nezávislost na drahých hotelech, check inech a check outech nebo leteckých řádech. Toho všeho se lze oprostit, stačí za auto připojit karavan či sednout do obytné dodávky a vaše dovolená v tu chvíli nemá limity.


Jak jsme začali...

Cestování bez limitů je to, v čem leží smysl naší činnosti ve SvětKaravanů.cz už od samého začátku v roce 2010. Z tehdy malé ,,garážové" firmy, která měla sloužit jako přivýdělek majitele ke studiu vysoké školy, se stával větší a větší hráč na trhu. Nyní jsme přední prodejce příslušenství pro karavany, který určuje trendy. Rychlý vzrůst naší firmy prozatím nejlépe reprezentuje velká prodejní hala v Bavoryni u Zdic, do které jsme se nastěhovali v roce 2017 s tím, že se již rýsují plány na další rozšiřování. Pokud vás zajímá historie naší firmy, prohlédněte si časovou osu jejího růstu.

Rychlost expedice, rychlejší výdej zboží, lepší vyřizování reklamací, více zboží skladem, množství vystavených produktů. Velká prodejní hala byla prostě krok dopředu.

Původ naší firmy sahá do období, kdy nebyla nabídka doplňků pro karavany v naší zemi příliš široká a standard služeb nijak valný. Od počátku je naším cílem být tím největším prodejcem doplňků pro karavany s nejrozsáhlejšími skladovými zásobami a nejrychlejší expedicí.
 


Kdo se stará o vaše objednávky...

Z původních několika málo zaměstnanců jsme s narůstajícími objednávkami museli zvyšovat počty lidí, kteří se o chod e-shopu starají. Dva zaměstnanci na prodejně a tři zaměstnanci na skladu přestala být velmi rychle dostačující kapacita a především po přesunu do velké prodejní haly bylo potřeba začít rozšiřovat naše řady. Prozatím jsme se zastavili na osmi zaměstnancích v kanceláři a na prodejně a na pěti na skladu. Vzhledem k nárůstu objednávek a zásilek každý rok se určitě nejedná o konečné číslo. Podívejte se, kdo tvoří tým, který se stará o vaše objednávky.

V momentě, kdy odešlete objednávku, začne ji v našem systému chroustat automat - pokud u objednávky není poznámka či něco jiného, kvůli čemu by vyžadovala zvláštní pozornost, jde rovnou k expedici a hned na klec, ze které si ji chvíli poté vyzvedne dopravce. Právě proto se občas stává, že nám voláte ohledně objednávky půl hodiny po jejím vytvoření a my už ji máme dávno zabalenou. Není čas ztrácet čas!
 


Odkud pracujeme...

Celá naše firma sídlí v Bavoryni u Zdic, kde můžete navštívit zmíněnou prodejní halu (jejíž součástí je i sklad) o ploše 1 200 m2, do nichž jsme schopni v tuhle chvíli nasoukat kolem 30 000 položek. Samotná prodejna je plná doplňků pro karavany i kemping a v patře prodejny je možné si prohlédnout vystavené předstany i kempingový nábytek. Snažíme se vám svoje produkty na prodejně prezentovat co nejlépe. Víme, že ne každý je schopen si vybrat přes e-shop, aniž by zboží na vlastní oči viděl. Kromě toho sídlíme v areálu s naší sesterskou společností Burimex s.r.o. a můžete si tak prohlédnout nejen naše zboží, ale i množství obytných přívěsů.

Až pojedete po dálnici D5 směrem od Prahy na Plzeň, nezapomeňte se na úrovni Zdic kromě na cestu dívat také po naší prodejně. Velký nápis SvětKaravanů.cz a logo určitě nepřehlédnete.


V čem předčíme ostatní...

Snažíme se držet si standard zákaznických hodnocení a hojně komunikovat se zákazníkem - ať už se jedná o reklamaci, nevyřízenou objednávku či cokoliv jiného. Baví nás se zákazníky jednat vstřícně a lidsky.

Průměrně odešleme denně přes sto sedmdesát balíků a každý z nich se snažíme od nás vyexpedovat co nejrychleji a co nejpečlivěji zabalený.

Moc dobře si uvědomujeme, že zákazník si nekupuje nosič kol na karavan či markýzu na dodávku každý den, stejně tak se každý den nezabývá zapojením plynového grilu či vodního čerpadla a právě z toho důvodu se ze všech sil snažíme o každého zákazníka pečovat ve všech fázích nákupu – připsáním částky na náš účet to prostě nekončí, u nás vám vždy rádi poradíme a zkonzultujeme cokoliv, co je potřeba. Osobně, po mailu či po telefonu, ve SvětKaravanů.cz si komunikaci se zákazníky pilujeme k dokonalosti. 

K nákupu vybavení pro svobodné cestování!