Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Témata měsíce

3 věci, bez kterých to nepůjde? Židle, stůl a markýza!

20.04.2023 11:32 Témata měsíce

Kempařská sezóna je za dveřmi a všem z nás teď vyvstává otázka, zda máme pro nadcházející sezónu to správné vybavení. Skládací židle, skládací stůl a markýza jsou svatá trojice, kterou by měl mít každý kempař ve výbavě. Proč? Pojďme se na to podívat!

 
Celý článek

Chemické toalety - na co si dát pozor a jak vybrat tu nejlepší?

03.04.2023 17:04 Témata měsíce

Proč je zrovna chemická toaleta naším nejprodávanějším produktem? Jak funguje, podle čeho vybírat a jak se o ni starat, aby sloužila co možná nejdéle? To vše se dozvíte v našem novém článku, kde se dozvíte i něco málo o vhodných chemických přípravcích. 

Celý článek

TÉMA MĚSÍCE: Jak pečovat o bojler (nejen) v zimě?

20.02.2023 11:15 Témata měsíce

Když víte, po jaké výbavě sáhnout, může být vaše dovolená dobrodružná a komfortní zároveň. Mytí rukou, mytí nádobí nebo dokonce sprchování - při cestování karavanem se teplá voda hodí častěji, než si na první pohled myslíte. Jak ohřívače vody neboli bojlery fungují už víte z našeho staršího článku, jak ale o bojler pečovat, aby nám sloužil co možná nejdéle? To zjistíte v našem novém článku!

Celý článek

TÉMA MĚSÍCE: Topení - které je pro vás nejlepší?

06.01.2023 16:28 Témata měsíce

„Kempovat? Teď? A nebude nám zima?“ Tuhle větu jsme v různých podobách slyšeli všichni. Jednoduchou odpovědí jsou vestavěná topení pro karavany. V naší nabídce jich máme celou řadu a liší se zdrojem tepla, výkonem či způsobem instalace. Jaké je to nejlepší pro vás? Co od topení očekáváte a kolik by mělo stát? To vše se dozvíte v následujícím článku.

Celý článek

Téma měsíce: Spaní - I na cestách se dá spát zdravě a kvalitně

03.12.2022 00:30 Témata měsíce

Pobyt venku na čerstvém vzduchu, hodiny za volantem i nejrůznější pohybové aktivity na souši i ve vodě. Člověk se na dovolené s karavanem unaví mnohem snáze než doma, a o to lépe se pak večer usíná.

Že se ale na cestách mnohdy vyspíte lépe než ve vlastní posteli, není samo sebou. V zemích, které dnes považujeme za kolébky moderního karavaningu, se na zdravý spánek v obytných automobilech klade velký důraz už notnou řádku let. A na lůžkách továrních vozidel je to znát.

Celý článek

TÉMA MĚSÍCE: Ekologie – šetřete přírodu i peníze

29.09.2022 18:00 Témata měsíce

Dávno neplatí, že co je ekologické, to je pěkně drahé. Naopak – díky alternativním zdrojům energie a šetrným chováním můžeme pořádně ušetřit. Pojďme se podívat, jak naše cestování snadno udělat férovějším vůči přírodě.

Celý článek

TÉMA MĚSÍCE: Vaření – famózní pokrmy zvládnete i na cestách

16.08.2022 20:00 Témata měsíce

V tomto tématu měsíce se zaměříme na vaření v terénu – je to sice kapku náročnější než doma v komfortní kuchyni, jak ale všichni víme, pod otevřeným nebem chutná nejlépe ;) A jak si ukážeme v článku, s vychytaným příslušenstvím to navíc může být opravdová radost.

Celý článek

TÉMA MĚSÍCE: Nábytek – 30 nejlepších kousků roku 2022

12.07.2022 09:00 Témata měsíce

Křesel, stolů, židlí & skříněk máme v nabídce skoro 400 (!), což vypadá opticky super, ale jen dokud nezačnete váhat mezi dvěma, třemi, čtyřmi kousky... Stop! Které modely jsou ty nejlepší a jaké vlastnosti je dobré ohlídat? Podle našich vlastních zkušeností a nízkého procenta reklamací jsme udělali výběr těch, které vám můžeme ve SvětKaravanů.cz s klidným svědomím doporučit.

Celý článek

TÉMA MĚSÍCE: Chlazení – Pět tipů, jak se osvěžit i v 45 °C

23.06.2022 18:00 Témata měsíce

Po chladnějším jaru přišla vlna veder, kterou nepamatujeme – uplynulá neděle s 39 °C byla dokonce nejteplejším červnovým dnem v historii naší krásné republiky. Jak to přežít ve zdraví a na co si dát pozor na cestách?

Celý článek

Markýzy – jak na osvěžující stín na cestách

25.05.2022 06:00 Témata měsíce

Markýzy či sluneční střechy jsou přesně tím typem příslušenství, díky kterému začnete svoji dodávku či karavan milovat – přes den vám zajistí příjemný stín, večer větší soukromí a ještě navíc pocitově rozšíří prostor. Pojďme se mrknout na možnosti, které máte při výběru!

Celý článek